Krásný den návštěvníku.

Vítej na mé osobní stránce. Mé jméno (jak už z názvu stránky vyplývá :D) Petr Havránek.

Rád se zabývám odlišným přístupem k životu a to v mnoha různých oblastech. Baví mě lidi inspirovat skrze citáty, články, ebooky, videa a další, a dává mi to smysl. Pokud to dává smysl i vám, pojďte a vydejte se na tu cestu se mnou.

Můj příběh v krátkosti

Je to už deset let, co jsem se přestěhoval z Ústí nad Labem do Prahy. Tenkrát to bylo hlavně kvůli práci. V tom roce 2008 se mi povedlo sehnat práci v Ústí jen ve fabrice a ohýbání plechů jsem vydržel 14 dní. Tohle není moje vysněná životní cesta, řekl jsem si a vydal se za zkušenou do Prahy.

Další dva roky jsem pracoval v podatelně jednoho velkého operátora a poté ještě na zákaznické podpoře slevového portálu. Ani v jednom případě jsem však nenalezl hlubší smysl, a proto jsem vždy spolupráci ukončil. Chtěl jsem něco víc. Chtěl jsem něco svého, co by dávalo smysl jak mě, tak i ostatním lidem.

Nevěděl jsem ještě, co chci dělat, ale moc dobře jsem věděl, co nechci.

BÝT jen tím ZAMĚSTNANCEM, který plní všechny povinnosti, ať jsou sebe-hloupější

DĚLAT NĚCO, CO MĚ NEBAVÍ – došlo mi, že 8 hodin je moc na to, abych je trávil něčím, co mě nenaplňuje

Moje povolání

Trvalo mi, než jsem nalezl to, co mě baví a mohu tím potěšit i ostatní. Skrze inspirativní emaily, ebooky, články, citáty, afirmace chci lidi inspirovat a motivovat, a díky tomu dělat tenhle svět lepší a šťastnější. Všichni by měli dělat to, co je opravdu baví! Miluji, když mi píšete, že vám něco z toho, co dělám, pomohlo. A moc si vážím toho, že jdeme částečně a třeba jen virtuálně kousek cesty společně :).

 

Toť kousek mého příběhu, a jaký je ten váš?

petr@kazdydenscitatem.cz

Mějte se báječně :).

Petr Havránek